29 Αυγ 2013

Live Streaming.20:00 APOEL Nicosia FC - SV Zulte Waregem 1-2 στο 90,Live Streaming.20:00 AZ Alkmaar - Atromitos 0-1 (Διακοπή)

Σοκ στο 90' ο ΑΠΟΕΛ!

Ο ΑΠΟΕΛ έφτασε στην πηγή, αλλά τελικά αυτή που... ήπιε νερό ήταν η Ζούλτε Βάρεγκεμ. Η κυπριακή ομάδα ηττήθηκε 1-2 από τους Βέλγους με γκολ που δέχτηκε στο 90ό λεπτό και σε συνδυασμό με το 1-1 του πρώτου αγώνα, έμεινε εκτός ομίλων Europa League!
Το ματς δεν ξεκίνησε με τις καλύτερες των προϋποθέσεων για τον ΑΠΟΕΛ, καθώς μόλις στο 12' οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με τον Χαμπίμπου.
Ο ΑΠΟΕΛ ισορρόπησε και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 52' με τον Στάθη Αλωνεύτη. Εκεί που όλα έδειχναν, όμως, ότι οι δύο ομάδες θα πάνε σε παράταση ήρθε ο Νάεσενς στο 90' για να γράψει το τελικό 1-2 και να γκρεμίσει τα όνειρα της κυπριακής ομάδας.

Πηγή: Sport.gr
...................................................................................................................................................

LIVE: Άλκμααρ-Ατρόμητος 0-1 (Διακοπή)

LIVE: Άλκμααρ-Ατρόμητος 0-1 (Διακοπή)Ο διαιτητής της αναμέτρησης διέκοψε τον αγώνα στην Ολλανδία καθώς έχει ξεσπάσει πυρκαγιά στο εστιατόριο του γηπέδου. Το γήπεδο εκκενώνεται ενώ οι παίκτες του Ατρόμητου και της Άλκμααρ δεν μπορούν να μπουν στα αποδυτήρια καθώς υπάρχει καπνός

LIVE: Ελλάδα-Ιταλία.Μπασκετ για οσους δεν πιανουν την ΔΤ